גורים

 
Share/Bookmark

טיפול , אילוף והחזקת גורים

 

לגורים יש תגובות מהירות , הם רעבים ללמוד פקודות חדשות , ומעל הכול , הם פשוט כל כך חמודים כשהם לומדים לשבת או לשכב בצייתנות כאשר הם רק בני כמה חודשים! אילוף גורים הוא לבטח האילוף המהנה ביותר משאר האילופים הקיימים.

כולנו אוהבים גורים , אבל גורים הם רק כלבים צעירים , לכן רוב טכניקות אילוף הכלבים המצויות באתר שלנו יעזרו לך גם עם הגור החדש שלך. עם זאת , יש מעט הבדל בין אילוף כלב בוגר לאילוף גורים.

ההבדלים בדרך כלל נובעים מכך שלגורים יש מאגר אנרגיה קצר יותר, יכולת ריכוז קצרה יותר, ואינטליגנציה שעדיין לא פותחה עד הסוף לעומת כלבים בוגרים. לכן נדרשים שינויים קטנים במהלך האילוף.

אנו משתמשים ומעודדים שימוש בטכניקת חיזוק על בסיס פרס כאשר מאמנים גורים. איננו מאמינים בענישה מכל סוג שהוא, אין זה אומר שהכלב או הגור לא צריכים תיקונים מידי פעם , אך זה שונה בהחלט מענישה. ההגדרה שלנו לענישה היא 'להכריח את הכלב לסבול את התסכול שלך', כאשר תיקון הוא למעשה ,לעזור לגור להבין היכן הוא טעה בצורה רגועה ובהירה , וגם להראות לכלב מהי הדרך הנכונה לעשות זאת בפעם הבאה בעזרת פרס כלשהו.

גורים גולדן רטריור

טכניקות אילוף חיוביות חשובות יותר מתמיד בשלב אילוף גורים. כל אימוני הגורים צריכים להתבצע בכיף , התלהבות והתרגשות כאשר תשומת הלב היא בתיקון הגור. כאשר תעשו זאת בצורה הזאת תכינו את העתיד בצורה הטובה ביותר לכך שגורכם ייהנה מאילוף כמה שיותר. זיכרון שלילי אחד שיהיה לגוריכם במהלך האימון ישפיע על תפיסת האילוף בעיני הכלב להמשך האילוף בעתיד.

אילוף גורים הוא ממכר ותוכלו לראות שאתם משתוקקים אליו יותר ויותר. על ידי אילוף גורים נכון בשעורים קצרים במהלך תקופת החיים הראשונה של הכלב תגרמו לכך שכלבכם יפתח רצון עז ללמוד, ולא סתם ללמוד, אלא ללמוד ממך הבעלים שלו. זוהי דרך מצוינת להבטיח את בעלותכם ללא לחצים מיותרים.

אמנו את גורכם בתרגילים מלהיבים וראו איך עיניו נדלקות כל פעם שתאלפו אותו בעתיד. לזה כלב נולד , ללמידה מאנשים ואז לשרת אותנו בדרך המבוקשת. כל הגורים אוהבים אימונים , כול עוד הם מבוצעים בדרך הנכונה ועם תשומת לב לרמת האנרגיה של הגור וכל אינדיקציה לבלבול או סימן למתח חיובי או שלילי.

למדו עוד על אילוף גורים וקבלו הרבה טיפים לטיפול בגורים דרך מאמרים כאן באתר .

שתפו