טיפול בכלבים

 

טיפול , האכלה , וטיפוח של כלבים

 

חלק זה באתר מוקדש כולו לנושאים בטיפול בכלבים. תוכלו למצוא כאן מידע בנושא בעלות על כלב , הצלת כלב , אוכל לכלבים וכן כל נושא אחר שחשבנו שעשוי לעזור לכם לדאוג לכלבכם בצורה הנכונה.

בעיות בריאות של כלבים נמצאות בעליה למרות העלייה הניכרת במספר הוטרינרים ומטפלי הכלבים המקצועיים. מה הסיבה לכך?

אנו מאמינים כי למרות שהזמינות של מכוני טיפול בכלבים עולה , הדעה הרווחת של בעלי כלבים בנוגע למי הוא כלב מאושר (ולכן בריא) אינה משתפרת. הדעות נהיות גרועות יותר. אין לנו כוונה להשמיץ את אהבתם של אנשים לכלביהם , לגמרי ההיפך , הרבה אנשים מאמנים שכלבם חשוב להם מאוד ולכן הוא חייב לחיות בסגנון חיים שדומה לשלהם , לאכול אוכל זהה לשלהם וכו.. הדעה הזאת אינה נכונה!

הדרך הטובה ביותר לאהוב את כלבכם היא לדעת מה הצרכים שלו או שלה, להכיר את הדיאטה הנכונה וסוג האימונים המתאימים צרכי השינה ועוד.. , ולעשות בדיוק את מה שאתם יודעים שהוא הנכון עבורם. לא לעשות את מה שמרגיש לכם הכי נכון מזווית הראיה של בן אדם על סגנון חיי הכלב.

המספר העולה של אנשים שבוחרים לטפל בכלבם כאילו היה בן אדם יוצר מצב שכלבים סובלים ממצוקות רגשיות יותר מאי פעם בעבר.

הוטרינרים יכולים לטפל היום במגוון רחב של בעיות בריאותיות של כלבים , אבל זה לא משנה את העובדה שמספר הבעיות ההתנהגותיות של כלבים עולה. אנו מוצאים עובדה זו מדאיגה ביותר.

מוצא הכלבים ומטרתם בחברת אנשים נשכחות בחברות מסוימות וזה גורם לפגיעה בכלבים רבים .

כלב הוא לא בן אדם , הוא גם לא מחליף לבן אדם שחסר בחייכם. כלב הוא יצור פשוט והגיוני אשר אינו יכול להבין את הסיבה מאחורי הטיפול שלכם בו , הוא רק יכול להגיב ולשנות את התנהגותו בהתאם אליכם איך שהוא מבין הכי טוב.

כלבים פועלים על בסיס אינסטינקטים , ואם אנו לא מצליחים להבין את הבסיס וההיסטוריה של אינסטינקטים אלו אז כלבנו באמת יסבלו על בסיס יומי. אנחנו לא מדברים על התעללות כלבים נראית לעין , אנו מדברים גם על אותם בתים שנראים חמימים ואוהבים בהם הכלבים סובלים בשקט את תסכול האדם ואין להם מי שידאג לצרכים הטבעיים שלהם.

לתת לכלב חדר שינה משלו , לצבוע אותו בצבעים שונים ולהלביש אותו לפי הטעם שלנו אינה הדרך לפנק את הכלב! זו דרך להרוס אותו , (למרות שזו בהחלט דרך לפנק את עצמכם). כלבים עובדים על צרכים בסיסים ובריאותם נשענת רבות על מצב הרוח שלהם.

כלבים גודלו וזווגו כדי לשרת את המין האנושי. אם תוכלו למצוא לכלב סיבה לחיים כמו להביא את העיתון בבוקר , או לשמור על עדר כבשים , כלביכם תמיד יהיה בריא יותר ושמח יותר. בנוסף הוא גם יהיה רגוע הרבה יותר צייתן וממושמע.

מאמרים מומלצים

  1. אוכל כלבים