סוגי כלבים

 
שתפו

סוגי כלבים , ומידע כללי על גזעי כלבים

 

במהלך השנים אילפנו ועבדנו עם סוגי כלבים שונים. מכלבים קטנים וכלבי משחק אל כלבים גדולים כלבי עבודה וכלב שמירה.

במהלך הזמן צברנו ידע רב על סוגי כלבים שונים שישנם שם בחוץ. למרות שאנו אוהבים את כל הסוגים, ישנם סוגי כלבים בעלי מזג ודפוסי התנהגויות שעשויים להתאים יותר לבעלים מסוימים. עליכם להכיר מאפיינים האלה לפני שאתם לוקחים כלב ואפילו לפני שאתם בוחרים גזע להמשך הסתכלות. הסיבה היא שהרבה אנשים אוהבים את המראה של סוגי כלבים מסוימים וזה מעוור אותם לכמה מהמאפיינים החשובים של אותם סוגי כלבים מה שעשוי להסתיים בכך שהסוג אינו מתאים כלל לסגנון חייהם.

בספריית סוגי הכלבים המוצגת כאן אנו מציעים לכם מבט מקרוב על סוגי כלבים שונים דרך עניו של מאלף כלבים מקצועי. תוכלו למצוא כאן הרבה יותר מאשר סתם נתוני משקל וגובה אשר תוכלו למצוא בכל מקום.

כאשר אתם בוחרים בסוג הכלב עליכם לדעת כמה דברים חשובים בנוגע לכלב ולמאפיינים של אותו הסוג. זה כולל את הגובה המשקל וכו... אך חשוב לא פחות שתדעו כמה נתונים על משמעת הגזע ואילוף הגזע. אחרי הכול אתם תחיו ותעבדו עם הכלב כמה שנים, ייתכן שגזעי כלבים מסויימם יתאימו לכם יותר בהינתן סגנון החיים שלכם ואזור המגורים.

חקירת סוגי כלבים השונים או בחירת כלב שאתם חושבים שיתאים לכם במיוחד גם עבורכם וגם עבור משפחתכם הם החלטות חשובות שיכולות להשפיע על חייכם למשך למעלה מעשור.

מאגר סוגי כלבים שלנו צבר פידבק מצוין ממזוגי כלבים ובעלי כלבים אשר נדהמים כמה טוב אנו מכירים את הגזע שלהם. זה לא רק מתוך הידע שלנו על המאפיינים הפיזיים של הגזע אלא מתוך היכרות מעמיקה וניסיון בעבודה עם הרבה סוגי כלבים שונים. לכן אנו יודעים איך הכלב מתנהג כשחיים איתו וכשעובדים איתו , מה שהרבה יותר חשוב מ-'איך הכלב נראה'.

אם אתם קונים מכונית חדשה אנו בטוחים שמראה המכונית חשוב לכם מאוד, אבל אתם לעולם לא תקנו מכונית לפני שתבדקו איך היא נוסעת. הדבר חל גם על כלבים ואפילו יותר, כיוון שאתם תעשו מעורבים עם יצור חי , יצור שעשוי לסבול עם צרכיו לא נענים. בקיצור כלב לא יכול פשוט להיזרק לחניה אם אתם לא חושבים שהוא מתאים לכם. באופן דומה אנו מקווים שלא תשקלו למכור את הכלב בגלל בעיות התאמה כאלה או אחרות אשר יכולתם להינע מהם אם רק הייתם בוחנים את האופי של הכלב שרכשתם.

אנו מקווים שספריית סוגי כלבים זו תסייע לכם להשיג את האינפורמציה אשר כל בעל כלבים טוב צריך לחפש לפני ובמהלך בחירת כלב.

אנא אל תלכו לקנות גור ואז תקנו ספרי כלבים ותנסו להשלים את חוסר הידע שלכם כאשר הכול משתבש , שלב זה הוא בדרך כלל מאוחר מידי.

אימוץ כלב הוא אחד הדברים הטובים ביותר שתוכל לעשות כדי להעשיר את חייכם. קבלו את ההחלטה ברצינות רבה ולעולם אל תיקחו כלב בחיפזון!

ישנם תמיד אלפי גורים למכירה , וזה כנראה הולך להישאר כך עוד הרבה זמן. לכן החלטה על אימוץ אחד יכולה להתבצע בצורה זהירה ועם כמה שיותר מידע שנאסף לפני הרכישה עצמה. נסו להתעלם ממה שהלב אומר לכם ונסו להקשיב לראש לפני הרכישה. יהיו לכם שנים של שימוש בלב אחרי שתבחרו את סוג הכלב הנכון עבורכם.

בקרו בפורום הכלבים שלנו , שאלו שאלות לגבי אילוף אימון והתנהגויות כלבים.

שתפו


בניית אתרים - לייבסיטי