אילוף כלבים

 
Share/Bookmark

אילוף כלבים , רקע כללי

 

אילוף כלבים אפשרי בהרבה צורות שונות. הכלי המועדף עלינו הוא "הקליקר" כיוון שמצאנו ש"אילוף קליקים" היא הטכניקה המהירה ביותר לאילוף כלבים וגם הקלה ביותר למאלפי כלבים חסרי ניסיון. אולם הקליקר הוא רק 'כלי' והרבה יותר חשוב להבין את הגישה הבסיסית מאחורי השימוש בכלי מאשר פשוט להשתמש בו לצפות לתוצאות רק בגלל שמשתמשים בו.

חשוב לדעת, הקליקר הוא לא הכרח , הוא רק דרך מהירה לשתול הודעות בראש הכלב כאשר הוא לומד טריקים ופקודות חדשים , יתרה מזאת,ניתן להשיג את אותן תוצאות ללא שימוש בקליקר, כל עוד אתם מבינים את הלך הרוח בזמן אילוף כלבים ואיך ומתי לתגמל אותם באופן הראוי.

בתהליך אילוף כלבים הכרחי שתצפו בהתנהגות כלבכם תחילה ורק אז תבחרו בתוכנית אילוף שמתאימה לאופי ולמזג של גזע הכלב המתאמן. זה נכון שרוב שיטות אילוף כלבים יעבדו עם כל הסוגים, אבל ישנן תמיד דרכים טובות יותר לאלף כלב ספציפי מאשר אחרות , ומציאת השיטה הנכונה תזרז את הצלחת הכלב להישמע לפקודות.

בעלי כלבים צריכים להבין את האינסטינקט הכלבי אשר נכון לכל הכלבים לפני שהם מתחילים כל סוג של אילוף כלבים או עבודת משמעת. אפילו אם אתם מתכונים לספק לכלב אילוף כלבים בסיסי בלבד עדיין יהיה עליכם ללמוד את יסודות התנהגות הכלב לפני שתוכלו לאלף כלבים בהצלחה ובקלות.

שתפו

המידע שמוצג כאן יעזור לכם לשמר את היחסים עם כלבכם , באמצעות אילוף כלבים מדויק וטכניקות למשמעת, תוך שימוש בחיזוקים ותגמולים חיובים , שהם גם יעילים ביותר וגם כיף לכם ולכלבכם.

אנחנו לא מאמינים בענישה במהלך האילוף , כיוון שזה לא עוזר להשיג תוצאות מהר יותר , וזה בהחלט לא תורם ליצירת קשרי אמון בין הבעלים לכלב. יחסי אמון הם חלק מרכזי כאשר מבקשים מהכלב לבצע משהו מאתגר אשר נמצא מחוץ לסביבה הנוחה שלו. אם זאת לא נאמר שתיקון הכלב אינו חלק מהותי בזמן האילוף. חייבים להבין את ההבדל העצום שבין תיקון הכלב לבין הענשה בכדי להצליח בשמירה על האמון, והשגת מטרות האילוף.

בקרו בפורום הכלבים שלנו , שאלו שאלות לגבי אילוף אימון והתנהגויות כלבים.

תוכלו לשאול אותנו שאלות על אילוף כלבים ולשתף אותנו בתהליך אילוף כלבים שלכם.

אילוף כלבים הוא אחד החלקים המתגמלים ביותר בבעלות על כלב. וזה לא אחראי מבעלי כלבים לא לאלף את כלבם לציית לכמה פקודות בסיסיות כמו "בוא לכאן" ו "הישאר". פקודות בסיסיות אלו הכרחיות ועשויות אף להציל את חייו של כלבכם האהוב.

אילוף כלבים הוא אינו בחירה של לעשות או לא לעשות , אתם מאלפים את הכלב כל יום רק מעצם היותכם הבעלים שלו. הכלב שלכם רואה ושומע כל דבר שאתם עושים או אומרים, והיא או הוא לומדים ממכם בעקביות. אם לא תלמדו אילוף כלבים בסיסי או תנסו לשפר את טכניקות האילוף שלכם כל שאתם עושה זה להשאיר את התנהגות כלבכם לגורל ולקוות לטוב. זהו מרשם לבעיות גדולות בעתיד.

אנחנו כאן כדי להראות לכם איך לשדר את המסר הנכון לכלבכם כך שלא תלמדו אותו התנהגויות לא רצויות וכדי שיהיו לכ כמה פקודות בסיסיות שיהיו צרובות היטב במוחו של כלבכם, מה שיאפשר לכם לשלוט עליו בכל סיטואציה, דבר שכל בעל כלב יעריך כמו גם הכלב עצמו.

אילוף כלבים יכול להיות מהנה ביותר, ייתכן אפילו שהכלב ייהנה יותר מכם. אז קחו לכם כמה צ'ופרים או את הצעצוע האהוב על כלבכם והתחילו לקרוא את המאמרים באתר עכשיו!

שתפו


בניית אתרים - לייבסיטי