מידע על אוכל כלבים

 

האכלת כלבים ודיאטה

 

האכלת כלבים וגורים הוא עניין שמטריד בעלי כלבים רבים , ובענינו זה מצוין.

עם אלפי כלבים שמנים בישראל , והרבה כלבים מהצד השני של הסולם שנשארים בחרפת רעב , האכלת כלבים ודיאטה הם נושאים שמצריכים דאגה רבה וידע על מנת להבטיח שאתם דואגים לכלב שלכם כמו שצריך.

האכלת כלב אינה רק דחיפת האוכל המסחרי הזול ביותר בשוק מתחת לאפו של הכלב , למעשה לסוגי כלבים מסוימים ייתכן וזהו הדבר הגרוע ביותר שניתן לעשות. מחלות ובעיות רפואיות מובילות בקביעות לטיפולים יקרים אצל הוטרינר , לכן על ידי לקיחת הדיאטה של כלבכם ברצינות , תוכלו להוריד את הסיכוי שכלבכם יחלה ולחסוך כספי טיפולים יקרים.

יחד עם זאת , ובהינתן המידע שיש לנו על מה נכנס לאוכל כלבים מודרני , כל שאנו אומרים לאנשים היא האמת על מה שאנו מאכילים את כלבינו , וזה בשר חי באיכות הגבוה ביותר , והכי טרי. ייתכן וזה לא יהיה הדבר הקל ביותר לעשות לבעלי כלבים מסוימים , אבל אנו מקווים שעם הפרסום של הדיאטה שהכלבים שלנו מקבלים , כל בעלי הכלבים לפחות יבחנו היטב מה הם נותנים לכלב שלהם לאכול.

הנקודה החשובה ביותר היא בדיקת הערכים התזונתיים בדיאטה של כלביכם , ולא רק "מה שכתוב על הקופסה". כל פיסת אוכל , אם לבני אדם או לכלבים, יכולה להכיל כמות נמדדת של כל דבר , לדוגמא פרוטאינים , אבל הכמות של אותו חומר שהוא ניתן לעיכול יכולה להיות שונה מאוד. כמות החומר הניתן לעיכול אינה נתון שתוכלו למצוא על הקופסה אם זה אוכל שלכם או אוכל הכלבים.

באופן כללי , ככול שהמזון עבר פחות עיבוד כך הוא באיכות גבוהה יותר והוא יכיל יותר חומרים שניתנים לעיכול כשהוא יפגש בקיבתו של כלביכם.

הבחירה היא שלכם , אבל קבלו אותה בחוכמה וברצינות שמגיע לה. רק בגלל שכלביכם מחסל את האוכל בתאווה אינו אומר שזהו המזון הנכון עבורו , למעשה בהרבה מקרים זהו בדיוק האוכל שאסור לתת לכלב כיוון שהוא מכיל תוספים מלאכותיים להגברת התאבון של הכלב ולכן מחזיר אתכם לקנות את אותו המותג שוב.

בעלי כלבים תמיד הפעילו שיקול דעת ,כאשר מדובר באוכל לכלבים שלכם , עם הכי הרבה מידע ומחקר שתוכלו להשיג. בהרבה מקרים כאשר בעלים נוהגים כך , ההחלטות לגבי האכלת הכלב מכוונות יותר , ולא בלי סיבה טובה.